Operace zlomenin páteře

0
Rate this post

Machinery a také Fusion. Je to fixace a ledování vadné páteře s využitím kovových zdrojů. Tento postup lze provést z přední nebo zadní části páteře, příležitostně je třeba namrznout oba okraje, přičemž kombinace může trvat měsíce.

Současně se během operace mohou zbavit úlomků kostní tkáně, které tlačí na páteř u klientů spolu s úrazem páteře. Je to vlastně technika volby u prasklých zlomenin, při kterých jsou poraněny zadní kombinační buňky bez neurologické příhody, a také u navzájem prasklých zlomenin, zlomenin nebo rozpojení zlomenin s traumatem nervu.

Vertebroplastika a kyfoplastika

Vertebroplastika a kyfoplastika. Jedná se vlastně o minimálně intruzivní terapii, kterou lze použít u některých vybraných trhlin, křehkých kostí nebo dokonce zlomenin souvisejících s nádorem a také u některých prasklých zlomenin – WWW. Může být podáván v regionální anestezii. Je založen na konceptu umístění titanové klece-cementu tak, aby se dostal do páteře spolu s rozměrnými jehlami s malými tržnými ranami, které se mají vytvořit na vrstvě kůže, a také ke korekci a zesílení zlomeniny.

U trhlin na zádech se používají 2 primární chirurgické metody: dekomprese.

V tomto konkrétním postupu je poškození nervů ve skutečnosti odstraněno. K tomu jsou ve skutečnosti eliminovány různé další buňky, jako jsou kostní tkáně, vazy a také disky, které tlačí na nervové buňky. Může být také vyžadována stabilizační aplikace, která trvale nabízí závislost. Tato strategie může účinně ovlivnit zotavení nervů a také zvýšit pravděpodobnost rehabilitace pocházející z pohybů. Ačkoli ne všechny deprese jsou ve skutečnosti plně vyléčeny chirurgickým zákrokem, může to někdy snadno zvýšit míru zotavení.

Stabilizace. K opravě zlomenin obratlů se často používají šrouby a také tyče. Tento požadavek umožňuje klientům přemístit kratší příležitost a zahájit studie obnovy. Pokud jedinci nemají další poranění, břišní a také průduškové problémy, lze s rehabilitační metodou začít počtvrté po chirurgickém výkonu. Bez ohledu na to, zda po chirurgickém zákroku skutečně došlo ke zlepšení nervové obnovy nebo deprese, k tomuto postupu dojde během několika měsíců, takže pacienti by měli zahájit léčbu okamžitě, spíše než čekat na zotavení.

Proces zotavení po operaci zlomeniny páteře odpovídá tomuto:

 • Pacient je vlastně řízeně mobilizován zvýšením následující doby operačního výkonu.
 • Třetí nebo čtvrtý den můžete být vyloučeni.
 • Po třetím úplném týdnu může kontrolovaně odejít z vašeho domova.
 • Po čtvrtém týdnu může navštěvovat univerzitu komponovaným způsobem a také provádět lehká tělesná cvičení (pilates band, lehká váha). Snadno se může neomezeně procházet, ochlazovat se v bazénu nebo dokonce v oceánu.
 • Od dovršení druhého měsíce může využívat městskou hromadnou dopravu (tvoří ji vysokoškolský autobus).
 • Od ukončeného 3. měsíce mohou bez omezení pokračovat v běžném každodenním životě (kromě majetkových a také institucionálních úkolů, sportovních aktivit), dále se mohou věnovat lehkému osobnímu běhu i sportovnímu plavání.
 • Od konce šestého měsíce může případně provozovat dabing a další osobní sporty (raketové sporty a tak dále, nikoliv pro soutěžní účely) a také může bez problémů závodit na nekonečných kolech.

Vertebroplastika a kyfoplastika

Již po prvním roce, po posledním vedení režimu, je propuštěn mimo bojové sporty a zejména rizikové činnosti (padák, bungee leaping a tak dále). Co jíst, co konzumovat
Lidé s depresí páteře potřebují vypít alespoň 3 litry tekutin najednou a také konzumovat zdravě a vyváženě, pokud chcete, aby jejich močový systém a také funkce střev zdravým a vyváženým způsobem.

 • Je třeba konzumovat bohatý sortiment potravin
 • Měla by se konzumovat vláknitá jídla.
 • Je třeba skutečně konzumovat spoustu zeleniny a ovoce.
 • Ve skutečnosti by se nemělo jíst hodně tučných a sladkých jídel – zvláště pokud má člověk problém s tím, že je skutečně obézní.
 • Hrubá jídla včetně zeleniny, ovoce, fazolí a také rýže umožňují pročištění střev vyváženým způsobem bez potřeby zdravých laxativ.