Mystery Box – recenze – lékárně – cena – zkušenosti – Dr max – diskuze

0
Rate this post

Výdrž baterie budu nejspíš recenze za chvíli, ale musíte uznat, že při řízení takových skútrů navíc záleží na pocitech. Níže můžete po pravdě počítat se Mystery Box skvělým, vynikajícím a také pozoruhodným jízdním zážitkem. Začněme skutečnou satanskou silou rychlosti, síly a také dynamiky, diskuze kterou je Motus Pro 10 Sporting Activity.

Tato pohyblivá koloběžka má dva lékárně motory o celkovém výkonu 2000 W. Jeden v předním a jeden v zadním kole. K optimální Mystery Box akceleraci je nutný pohon všech kol a také zážitek z jízdy je naprosto mimořádný. Rychlost je tak vynikající, cena že potřebujete udržet volant.

Mystery Box – recenze – výsledky – diskuze – forum

Na druhou stranu, 10palcová, široká, měkká kola a velký zdvih odpružení dělají Motus. Pro 10 Sport koloběžka velmi snadno ovladatelná dvorem i diskuze Mystery Box recenze  prašnými cestami. Motus Pro 10 Sporting activity je skútr mobility snů.

Dokáže vás ohromit svou dynamikou recenze a také bezpečností zároveň. Jedná se o výhradně terénní mobilní skútr? tomu nevěřím.

Pro mě je to auto pro jednotlivce, kteří mají rádi rychlou a živou jízdu. S přáním pohybovat se po městě mimořádně úspěšně a zároveň přitahovat diskuze pozornost a do určité míry vzrušovat.

Mystery Box - recenze - výsledky - diskuze - forum

Tento model nejen že jezdí rychle (až 65 km/h), ale navíc vypadá moderně, poutavě a nevšedně.

 • Prvýkon 600 W.
 • maximální rychlost 45 km/h.
 • kapacita baterie 18,2 Ah.
 • hmotnost 24 kg.
 • spolehlivé LED výsledky podsvícení.

Provedení Pro 10 (bez Sport) zůstává z mého výsledky Mystery Box forum  pohledu ještě lepší do města. Možná to není tak živé, ale stále extrémně rychléa s úžasnou rychlostí. Věřím, že vám to také umožňuje měnit rychlost o něco mnohem efektivněji.

Což je užitečné při jízdě po chodníku, zejména v přeplněných oblastech. Má jeden motor v zadním kole o výkonu 600 W, který umožňuje zvýšit na 45 km/h, forum plus 10palcová kola a tlumení nárazů vpředu i vzadu. Tuto koloběžku tedy můžete vzít na lehký povrch, polní cesty i trávu – určitě to zvládne na výbornou.

Mystery Box – zda webu výrobce? – kde koupit – Heureka – v lékárně – Dr Max

Vylézt na mnoho úrovní kde koupit také není velkou výzvou – s takovou silou je to patrné.

 • Inzerát.
 • výkon 350 W.
 • optimální jak používat rychlost 25 km/h.
 • kapacita Heureka baterie 15 Ah.
 • váha 17,8 kg.
 • odrůda do 65 km.

Mystery Box - zda webu výrobce - kde koupit - Heureka - v lékárně - Dr Max

A také, jak si vede Motus Scooty 10? Tento skútr Mystery Box je maximalizován pro dlouhou rozmanitost s v lékárně dobrou jízdní dynamikou na hladkých, tvrdých površích. Zjednodušeně řečeno, je to městský skútr, nicméně … ne jen tak ledajaký.

Motus Scooty 10 má elektromotor o výkonu 350 W, špičkový výkon 700 W, 10palcová kola a tempomat, který je velmi výhodný při dlouhých cestách Dr max (koloběžka se nezvětší ani při sjíždění svahu).

V městských podmínkách je Scooty rychle Mystery Box adekvátní (25 km/h) a také plynulý, s plynulou akcelerací a společností. Potřebujete trochu kopnout nohou, ale samotná rychlost je pozoruhodně vynikající.

Mystery Box – objednat – cena – prodej – hodnocení

Stoprocentně vhodné pro cz městský webový provoz.

 • Propagace.
 • Efektivní cena zastavení.

Brzdění musí také fungovat a musí být správně prodej Mystery Box cena  přizpůsobeno rychlosti, kterou koloběžka dosahuje. Pokud má systém rekuperace energie, při prostém puštění plynu také mírně přibrzdí.

U modelů Motus Pro lze takové elektrické brzdění a spoustu různých dalších nastavení pohodlně přenastavit tak, že přejdete do výběru jídla prodej (je třeba současně držet tlačítka Power i Setting).

Mystery Box - objednat - cena - prodej - hodnocení

V klasických městských provedeních, které dosahují rychlosti 25 km/h, stačí jedna bubnová brzda – to je případ Scooty 10. Přesto na rychlejších a mnohem účinnějších pohyblivých koloběžkách budou v současnosti kotoučové brzdy vyžadovány.

Motus Pro 10 a Pro 10 Sport je mají jak na kolech, pouziti tak na kolech, díky tomu mají schopnost rychle, spolehlivě a také bezpečně skončit, i když jedeme optimální rychlostí.

V nabídce je i provedení pro fanatiky velmi rychlé jízdy – Motus Pro 11, objednat který se dostane na 100 km/h, má celkově 3200 W a mimořádně účinné hydraulické brzdy, tvořené kotoučovými brzdami. Skvělá baterie je nezbytná.

Bez ohledu na to, jakou elektrokoloběžku vybereme, bez ohledu na to, jak moc vás vrátí a na jakém povrchu na ní pojedeme, hodnocení Mystery Box objednat  bychom měli neustále dbát na to, aby pokryla co nejdelší dojezd na jedno nabití.

Odrůda má přímý vliv na požitek z používání koloběžky.

 • Ve větších polských městech, dojíždějících z bydliště do práce v časných ranních hodinách, hodnocení dokážeme urazit i četné kilometry.
 • Odpoledne se stejně budete muset vrátit přípravek a ne každý má alternativu, jak mezitím nabít koloběžku. Skvělý mobilní skútr musí mít dojezd několik desítek kilometrů.

Je zřejmé, že hodně záleží na problému povrchu, hmotnosti motocyklisty, rychlosti jízdy, namáhání pneumatik a také rychlosti větru a úrovni venkovní teploty (v zimě může být pole mnohem menší). Při zastavování se výkon částečně vrací, což se samozřejmě rovná mírnému prodloužení jízdní doby.

Mystery Box – dávkování – složení – zkušenosti – jak to funguje?

Pole deklarované prodejna výrobcem:.

 • Motus Scooty 10 – 65 kilometrů.
 • Motus Pro 10 – 70 km.
 • Motus Pro 10 Sport – 85 kilometrů.

Reálně ujede Scooty 10 asi 40 kilometrů, ale tento dojezd může být delší, pokud koloběžku používá nepříliš statný jedinec (až 50-60 kg). To je dávkování Mystery Box zkušenosti  každopádně vzrušující výsledek, zvláště vezmeme-li v úvahu, že je to obecně městský skútr a relativně lehký.

Mystery Box - dávkování - složení - zkušenosti - jak to funguje

Nevyžaduje každodenní dobíjení. Sám jsem využíval mobilní koloběžku Motus Pro 10 a dosáhl dojezdu cca 45 km. Ano, zkušenosti tento model má větší baterii, ale navíc mnohem výkonnější motor, daleko lepší vlastnosti.

Větší pneumatiky a navíc jsem ho používal nejen ve městě, ale navíc na nezpevněných hřištích a trávě . Takový výsledek je také třeba pochválit, dávkování protože při použití ve městě vám Motus Pro 10 umožňuje několikrát cestovat z domova do práce a také zpět. Na druhé straně Motus Pro 10 Sport je ještě jeden příběh.

Právě zde je dokonce těžké určit vzdálenost na jednu cenu, protože tento skútr dokonce podporuje extrémně jak to funguje Mystery Box složení  živou jízdu, stejně jako v terénu. Pro mě je to koloběžka s citem pro sportovní aktivity, zaměřená na závodníky.

Jistě, můžete s ním jezdit do práce i zpět, ale… celkově je Motus Scooty 10 mnohem lepší. Bestie, jako je Motus Pro 10 Sport, potřebuje řádit, názory stejně jako složení spotřebuje velké množství energie.

Reálně tedy můžete očekávat zpestření blížící se oněm 45-50 kilometrům, což je výjimečný výsledek.

 • Reklama.
 • Motus Pro 10 Sporting Activity.
 • Skvělé osvětlení: jak to funguje bezpečnost a design.

Souhrn

Je nedůstojné šetřit na bezpečnosti a zabezpečení, takže každá ze 3 uvedených koloběžek má LED světla vpředu i vzadu spolu s odrazkami vzadu. Všechny jsou účinky dobře viditelné v noci a také úspěšně rozjasňují vozovku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno