VYTVOŘENÍ SPRÁVNÉ VOLBY

0
Rate this post

Abychom se sebou zacházeli opravdu dobře, je třeba vytvořit ideální volbu ve všech příležitostech. To je jedna z nejvýraznějších komplikací, která našemu týmu ztěžuje, aby se o sebe skvěle postaral. Držet se mezi správným a bez námahy, nebo dokonce mezi tím správným a také příjemným, když potřebujete vybrat…

Většina z nás se určitě ne pravidelně rozhoduje pro to vhodné, i když rozumíme tomu, co je pro nás správné, popř. možná, že pokud se naši odborníci na chvíli rozhodnou, vrátí se naši odborníci k našim starým zvykům. Existují 2 zásadní proměnné, které ovlivňují naše chování: Sebekázeň a také rutina.

sebekázeň; zařízení mužských užitečných a prospěšných akcí – blog. Jednotlivci se silnou sebekázní mohou regulovat své impulsy, dávat kritéria, která si přejí, dosahovat svých cílů a zajišťovat své hodnotové soudy.

Na druhou stranu víme, že sebekázeň potřebuje uznání, duševní energii a také úsilí. Náš lidský mozek ve skutečnosti neustále hledá techniky, jak spotřebovat méně elektřiny, a praktiky jsou ve skutečnosti upřednostňovány vzhledem k tomu, že vyžadují podstatně méně elektřiny.

Naše chování, tedy každé chování, které je vloženo do pravidelnosti, se stává návrhem, který potřebuje, abychom věnovali méně úsilí a času, abychom se s ním vědomě vypořádali. Svou elektřinu tak můžeme věnovat ještě důležitějším činnostem, jako je analýza našeho dne a příprava naší budoucnosti. To je vlastně důvod, proč si své zvyky udržujeme.

40 PROCENT DENNÍHO CHOVÁNÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI RUTINY

Asi 40 % našeho běžného chování tvoří naše praktiky. V důsledku toho jsou naše praktiky ve skutečnosti chování, které z nás dělá to, kým skutečně jsme naše společnost, a také formuje naši budoucnost.

Návyky jsou jedním z nejdůležitějších klíčů k tomu, abychom se o sebe dobře starali. Vynikající nebo negativní chování skutečně ovlivňuje naši pohodu, zdraví a životní styl. Pokud tedy chcete zlepšit kvalitu svého životního stylu, musíte se podívat na své chování.

Pokud vytvoříte své rutiny zdravě a vyváženě, jistě si také vytvoříte zdravější životní styl.

Víme však, že změnit návyky je ve skutečnosti neuvěřitelně náročné. Všichni známe výhody pravidelného cvičení, ale jen málo lidí z toho dělá chování. Získat praxi ve skutečnosti rozhodně není ani zdaleka touha. Stejně jako poukázání na „Vypořádej se sám“ tě nepřinutí se o sebe dobře postarat.

NOVÉ PRAXE SE ZÚČASTŇUJÍ 66 DNÍ

Musíme si vypěstovat metody, abychom mohli praktikovat. Uspořádat příležitost, umět se držet stranou, podívat se na překážky, vyhodnotit omyly, které nás opravňují, rozptýlit, naplnit a také posílit sebekontrolu, to je ve skutečnosti řada těchto metod.

  • K osvojení zbrusu nového chování je nutné použít mnoho z výše uvedených přístupů současně.
  • Analytici uvádějí, že začlenění zbrusu nového chování trvá přibližně 66 dní. Může se to zdát jako několik let, ale to, že jste úspěšní, vás obvykle stimuluje k rozvoji nového chování.
  • Dokonalost přináší zcela nové úspěchy. Když jste skutečně vyčerpaní nebo nemáte zájem, zeptejte se sami sebe: “Přijmu sám sebe tímto způsobem nebo výkon, od kterého očekávám mnohem více? Budu se k sobě chovat skvěle, nebo to budu i nadále ignorovat?”

NOVÉ PRAXE SE ZÚČASTŇUJÍ 66 DNÍ

Duševní zdraví je v životě jednotlivce stejně důležité jako fyzické. Silná a také mocná psychologie umožňuje jednotlivcům vést spokojený a vyvážený život, stejně jako ocenit životní styl. Ve skutečnosti je to také velmi důležité ve vztahu k silným emocím. Jedním z nejdůležitějších rysů lidí spolu s pevnou a pevnou psychologickou vědou je, že mohou převzít odpovědnost za své vlastní zvyky, pocity a také nápady.

Vše provedeno; Být schopen přijmout špatné a také správné je základním kamenem silné psychologické vědy a také psychologického zdraví. Mnoho lidí má často tendenci vinit určité lidi kolem nich za chyby, které ve skutečnosti vytvořili během svého života.

Obecně platí, že ačkoli tento scénář může vyvolat krátkodobou úlevu prostřednictvím minimalizace pocitu lítosti v osobě, spouští trvalou emoci neklidu a záhady, což má škodlivý vliv na psychologickou vědu, a tato okolnost může snadno vést k mnohem větším hlavní problémy v průběhu času, pokud přetrvává a také přetrvává po dlouhou dobu. Tvrdá psychologie je osobní vlastností, která je některým jedincům vlastní a výkony rozhodně nepotřebují žádnou iniciativu. Ale také pro mnohé může dosažení tohoto získat úsilí, příležitost a také vytrvalost.