UKAŽ RUKY A NOHY

0
Rate this post

Co pít? Pití minimálně 3 litrů vody denně čistí močový měchýř a zabraňuje infekcím močových cest a usnadňuje odvodnění střev. Voda by měla být dobře udržovaná, pokud ne, měla by se alespoň dvacet minut napařit a vychladit. Na rozdíl od vody, bylinné čaje, káva, ovocné produkty šťávy kontejner také být skutečně opilý.

Mléko má zásadní význam při uspokojování zdravých potřeb bílkovin, vitamínů a minerálních látek, ale více než 600 ml mléka nesmí být každý den opilé, protože více než tento objem mléka může vyvolat problémy v ledvinách. Rozhodně neprovádějte nadměrné pití alkoholu, alkohol spouští zvýšené možnosti vyprazdňování vaků a také přemíra alkoholických nápojů způsobuje “dehydrataci” (ztráta vody, průjem).

Imobilizovaná místa tělesného systému mohou otékat v důsledku nedostatečného průtoku krve v těchto místech – blog. Je důležité zabránit otokům, protože otoky mohou způsobit deformaci prstů a nohou – chránit před otoky a zvládat je;

 • Na invalidním vozíku nebo dokonce v posteli položte ruce na polštář nad lokty a také odpočívejte.
 • V případě potřeby použijte ochranné rukavice.
 • Jemně masírujte klouby zanícených dlaní nebo chodidel.
 • Trochu zvětšete nohy matrace a opřete ji, abyste se ujistili, že oteklé nohy převyšují kolena.
 • Pohybujte se tak dlouho, jak je to možné.
 • Obecná trombóza (DVT). Pokud otok nezmizí ani po provedení výše uvedeného, jde vlastně o vážnou komplikaci, může se rozvinout trombóza cév. Lékař by měl být skutečně zavolán a měl by se řídit pokyny lékaře.

SLABÉ KOSTI A ZLOMENÍ KOSTÍ

V důsledku poranění páteře se kostní tkáň nohou začne poškozovat, protože se ve skutečnosti rozhodně nepoužívá. Protože kostní tkáň je nakonec slabší, zvyšuje se nebezpečí zlomenin nebo traumat, k nimž může snadno dojít, když sedíte v pohyblivém zařízení a také se buď zvednou, nebo jsou skutečně nesprávně zvednuty někým jiným.

SLABÉ KOSTI A ZLOMENÍ KOSTÍ.

Příznaky trhlin mohou zahrnovat otok, extrémní pocení nebo známky dysreflexie. Je-li bérce skutečně prasklá, dává se na lékařský předpis, forma by neměla být ani příliš těsná, ani příliš volná. Aby se zabránilo tvorbě tahových vředů v průběhu modelu, je třeba často měnit umístění.

BOLEST

Při poranění míchy je obvyklé, že jednotlivce bolí nyní a také několik následujících týdnů. Příčinou této bolesti jsou natržená vlákna, prasklé kosti a také zanícené zádové svaly. V některých případech může být obtížné najít konkrétní hlavní příčinu bolesti. Někdy se může vyskytnout páteř, která ve skutečnosti rozhodně není dokonale organizovaná, nebo dokonce skřípnutý nerv. V této situaci byste měli s největší pravděpodobností navštívit lékaře nebo terapeuta.

Aby se zabránilo dlouhodobé bolesti;.

 • Dýchací orgány musí být skutečně chráněny proti.
 • Kontrakce se musí zvládnout.
 • Osoba by měla sedět nebo sedět ve správné poloze.
 • Dekubitům je třeba skutečně předcházet.
 • Výtok moči a střev musí být pravidelný.
 • Udržení chladu v horkém počasí a také horkého v zimě.

Normální tělo se potí, aby zůstalo chladné v horku, a také se třese, aby zůstalo útulné v chladném počasí. U jedinců s míšní depresí se ochrnuté oblasti snadno jistě nepotí a také se třesou. Teplé počasí.

V horku se z paralyzovaných míst také kouří a následně kape voda, což může vyvolat potíže s močovým měchýřem, vysokou horečku a pohyb v teple. Aby se zabránilo přehřátí ochrnutých míst, musí jedinec zůstat v úkrytu v horkém počasí, nosit klobouk, používat úžasné oblečení, zabránit prolévání na slunci a také pít hodně vody. Stříkání vody na tělo nebo dokonce použití podpěry jistě udrží tělo v chladu.

KONSTANTNÍ MIGRÉNA A VYSOKÝ TLAK.

Chladné počasí. V chladném počasí dochází k prochladnutí ochrnutých míst a také může mít člověk problémy s dýcháním nebo dokonce nachlazení. V zimě byste měli nosit pohodlné oblečení a rozhodně nesmíte zůstat venku extrémně dlouho. Jedinci spolu s vysokou paraplegií (omezená paralýza) nebo dokonce tetraplegií (úplná paralýza) si mohou kromě hypertenze stěžovat na neúnavný problém. Mohou se silně potit, trpět zimou, mít opuchlé tváře, zpomalit srdeční tep a být také často úzkostní a také podráždění. Tento stav se ve skutečnosti nazývá „dysreflexie“. Je to naléhavé a musí se to také okamžitě řešit.