Proč je spinální wellness důležité?

0
Rate this post

Křížové obratle a kostrč pod naším pasem jsou ve skutečnosti propojené a na rozdíl od jiných částí stagnují. Obratle v oblasti zad, prsou a střední části jsou vzájemně propojeny měkkými tkáněmi označovanými jako ploténky, a proto je pohyb obratlů skutečně proveditelný, tedy tato struktura vlastně nabízí činnost našeho těla.

Tento řetězec obratlů tvoří podpůrný design, který umožňuje našemu tělu vzpřímeně vstát a přemístit všechny cesty (prohýbání dopředu, dozadu, spoléhání se na okraje). Navíc na zadní straně každého obratle je vlastně prstenec struktury kostní tkáně, kudy prochází mícha, a ty chrání páteř – www. Pokud si náš tým vždy pamatuje funkčnost zad; Tvoří střešní systém fyzického těla, zajišťuje náš pohyb, hraje roli v našem zdravém dýchání a také opravdu dobrém výkonu našeho srdce a také přináší a chrání nervy, které přenášejí nákupy z mozku do svalů, které dodávají naše tělo. akce.

33 kostí v rámci páteře ve tvaru S je ve skutečnosti:

  • 7 krčních (krčních) obratlů
  • 12 hrudních (hrudních) obratlů
  • 5 bederních (bederních) obratlů
  • 5 sakrálních (tvořících kostní tkáň) obratlů
  • 4 kostrč (kostrč) obratle

Jak si udržet zdraví obratlů?

V důsledku toho je opravdu důležité, aby naše páteř byla zdravá a vyvážená. Pro dobře vyvážené obratle musí naši odborníci sledovat dva faktory. Prvotní je ve skutečnosti ji chránit a vhodně ji používat a také druhou je včasné zjištění nějakého onemocnění páteře, kterému se naši odborníci rozhodně nevyhnou. Prvním způsobem, jak chránit zdraví zad, je ve skutečnosti vytvořit nácvik polohy, která zcela jistě zabrání tomu, aby naše páteř vycházela z extrémních i neobvyklých shluků.

Co je rutina dobrého postoje?  Hledisko; Je to vlastně pozice, kterou naši odborníci nabízejí našemu trupu, pažím a nohám ve stoje, vsedě i natažení. Naši odborníci mohou dosáhnout vynikající pózy tím, že zaujmou umístění, které jistě umístí minimální množství na naše obratle, zatímco stojíme, sedíme nebo odpočíváme.

Pro dobrý postoj; Tělo je ve skvělé sprše, když kosti a klouby umožňují svalovým tkáním fungovat bez potíží. vhodná póza; je ve skutečnosti problém, díky kterému tři tělesná záhyby páteře předpokládají a zároveň si zachovávají své obvyklé polohy. Je to nastavení, které klade minimální tuny na klouby, vazy a také ploténky, které drží obratle pohromadě a klade minimální tlak na tyto kostry.

Rychle nevyhoříte

Jak si udržet zdraví obratlů?

Žádná bolest v krku, zádech a pase. Vytváří uměleckou přitažlivost. Mít vynikající pozici; Svalové tkáně páteře by měly být skutečně silné. Vaše fyzická kondice musí být skutečně vysoká. Musíte si uvědomit, že máte špatnou pozici, a také se pokusit ji zlepšit. Pro silné svaly a vyšší problémy musíte pravidelně vykonávat sportovní aktivity včetně procházky, joggingu, jízdy na kole, potápění a také věnovat omezenou obsluhu osobního počítače.

Jak přesně stát?

Udržujte hlavu nahoře a také se jeďte rovně. Hoďte ramena dozadu. Vezměte si břicho.
Držte nohy správně. Držte prsa dopředu. Tuto pozici můžete provést čelem k zrcadlu. Pokud pracujete, které musíte provádět dlouhým stáním na místě, když budete mít jednu nohu na mírně vyšší akci, budete mnohem méně opotřebovaní. Také pokud pracujete, při které musíte delší dobu stát v klidu, příležitostný pohyb nebo sezení a ležení uleví vaší páteři od nadměrných starostí.

Co je to vlastně Výborná pozice v sedě?

Při odpočinku udržujte páteř v pořádku. Zadní část židle, na které sedíte, musí být vyšší, při sezení se opřete páteří o opěradlo židle. Nohy by se měly dotýkat země. Rozhodně nepřekřižujte bérce. Před počítačovým systémem neprovádějte zeštíhlení, posuňte židli blíže ke stolu. Položte záda na opěradlo židle a také natáhněte ruce.

Udržujte ramena v kopnuté poloze, rozhodně neprovádějte štíhlé dopředu a také nahoru.
Výška obrazovky musí být na úrovni očí. Nastavte výšku židle v závislosti na stupni obrazovky. Když se na židli nakloníte, pas musí být zabalený a podepřený. Vhodně si vyberte ideální sedadlo nebo si sedadlo podložte polštářem, který zatěžuje bederní jámu.
Pokud s největší pravděpodobností budete delší dobu sedět, každých 30 minut vstaňte a projděte se a protáhněte si svalové tkáně. Vzpírání

Rozhodně nikdy nezvyšujte více než část tělesné hmotnosti.

Když zvedáte tělesné závaží ze země, roztáhněte si boty, držte váhu těla blízko těla a také uchopte váhu těla pokrčením nohou. Podlaze a také ohýbání paží v loketním kloubu. Poté narovnejte kolena a všechna je zvedněte. Tímto způsobem zvedáte váhu těla elektrickou silou nohou, aniž byste ohýbali páteř a aniž byste váhu těla položili na záda.

Kromě toho, protože zvedáte tělesnou váhu ohýbáním paží v kloubu, určitě se vypořádáte se stresem ramen a zádové svalové hmoty na obratlích, stejně jako budete zvyšovat tělesnou hmotnost používáním paží. svalová hmota. Nikdy nezvedejte těžký předmět více než do pasu. Místo toho, abyste váhu drželi, také na krátkou vzdálenost, ji přenášejte pomocí vozíku. Pomalu snižte zvednutou tělesnou váhu zpět na zem, pokrčte kolena a také kyčle a držte trup vpravo. Používejte svaly nohou, ne pas, stejně jako zádové svaly.