Yes Lashes – jaké recenze má tento kondicionér? jaké jsou zkušenosti? Diskuse o cenách v lékárně a Dr Max

5
4.9/5 - (113 votes)

YES lashes

Yes Lashes je kondicionér, který dokáže zlepšit vzhled řas – dokáže je zahustit, prodloužit a posílit. Nejčastěji se o tento typ preparátů zajímají ženy, ale ne vždy vědí, co se vlastně vyplatí koupit. Proto jsme v tomto textu shromáždili ty nejdůležitější informace o doporučeném kondicionéru Yes Lashes. Zde si ověřte, jaké názory dostává na fóru a zda je pořizovací cena vysoká.

Můžete si také ověřit, zda Yes Lashes zákazníkům nabízí lékárna a kde skutečně originální produkt najdete. Zde se také dozvíte o složení tohoto produktu a zjistíte, jaké zkušenosti mají zákazníci s tímto produktem.

Pomáhá posilovat a vyživovat vlasy!Pomáhá posilovat a vyživovat vlasy!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.yes-lashes.cz

Yes Lashes kondicionér – diskuze a výsledky. Nejzajímavější recenze na fóru

Je cena Yes Lashes vysoká? Jaké recenze získává Yes Lashes na fóru a prodává se tento kondicionér všude? Cena zde není nízká, ale na www.yes-lashes.cz probíhají pravidelné akce. Jaké jsou výsledky online diskuze? Přečtením četných komentářů o Yes Lashes se můžete dozvědět o výsledcích zákaznických zkušeností. Zákazníci v internetové diskuzi chválí Yes Lashes pro přírodní složení. Pokud se chcete podívat na recenze z fóra, některé z nich najdete níže.

AKCE -50%! YES lashes - KOUPIT DNES

Karolína, 34

Yes Lashes review 1Yes Lashes doporučuji, protože jsem s tímto kondicionérem velmi spokojená a tuším, že se ho hned tak nevzdám. Podle mě to funguje skvěle a vidím výsledky, které jsem chtěl vidět. Doporučuji a zdravím.


Beáta, 45

Yes Lashes review 2Yes Lashes je velmi dobrý produkt, díky kterému mám konečně pěkné řasy – dříve nebyly skoro vidět. Podle mého názoru je to produkt, který za tu cenu stojí – bezpochyby. Za kvalitu a efekty si můžete připlatit. Doporučuji!

AKCE -50%! YES lashes - KOUPIT DNES

Marcela, 27

Yes Lashes review 3Konečně zase nemusím utrácet tolik peněz za prodlužování řas – což mě moc těší. Tento kondicionér je bezpečný a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Podle mě to funguje perfektně – řasy mám mnohem delší a konečně vypadají zdravě. Doporučuji a děkuji za pomoc.

Zalety:

 • zajišťuje rychlejší růst řas
 • pomáhá posilovat a vyživovat vlasy
 • pomáhá chránit řasy před vnějšími faktory

Wady:

 • kondicionér se prodává pouze online

Kde koupit Yes Lashes? Co lékárna nabízí a co najdeme u Dr Max a na Heurece? Je web výrobce dobrým místem pro nákup?

Kde si můžete Yes Lashes koupit? Tento kondicionér nebyl nikdy nabízen na Heurece ani Dr Max a lékárna nám ho nemůže prodat. Ukazuje se, že pouze web výrobce www.yes-lashes.cz může nabídnout tento lék zákazníkům. Toto je jediné místo v ČR, kde můžete tento produkt zakoupit.

AKCE -50%! YES lashes - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Yes Lashes v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Yes Lashes lze zakoupit pouze na www.yes-lashes.cz – tento kondicionér se v jiných obchodech neprodává a nikdy neprodával. Tento produkt není dostupný v Dr Max, není dostupný na Heurece a nelze jej zakoupit v lékárně.

Ano Lashes ocenění a cena. Jak vypadá objednávka a prodej?

Z komentářů, které jsme našli, víme, že prodej a objednávky jsou možné pouze na www.yes-lashes.cz. Tento produkt nemohu nikde jinde v ČR objednat. Jaká je cena a ocenění? Jak jsme psali dříve – aktuální cena je uvedena i na stránkách výrobce, tak klikněte na odkaz výše a dozvíte se to.

AKCE -50%! YES lashes - KOUPIT DNES

Kde najdeme náhradu Yes Lashes a doporučuje ji výrobce? Jaké informace obsahuje leták Yes Lashes? Leták je k dispozici a je součástí balení. Výrobce prodává originální kondicionér Yes Lashes pouze na svých stránkách. Náhražka je přípravek s úplně jiným složením a my vlastně nevíme, jaké účinky nám poskytne – používáme ho tedy na vlastní nebezpečí.

Ano Lashes – zkušenost, jak to funguje? Jaké je dávkování a složení?

Ano Lashes – zkušenost, jak to funguje Jaké je dávkování a složeníCo je Yes Lashes a jak tento kondicionér používat? Jak to funguje? Známe dávkování a složení Yes Lashes? S jakými účinky a účinky Yes Lashes můžete počítat, jaké jsou vaše zkušenosti? Účinky a obsluha jsou zde velmi dobré a to potvrzují četní zákazníci na fóru – popisují své zkušenosti a píší, jak to funguje.

Na www.yes-lashes.cz můžeme kdykoli zkontrolovat, co je Yes Lashes a jak tento produkt používat. Dávkování je uvedeno v příbalovém letáku, který je vždy součástí balení. Zde je složení podle výrobce přírodní. Ano Ingredience na řasy:

 • moringa
 • keratin
 • extrakt z řepky

AKCE -50%! YES lashes - KOUPIT DNES

Jak Moringa působí?

Moringa obsahuje flavonoidy patřící do skupiny antioxidantů a pomáhá tak bojovat proti volným kyslíkovým radikálům, které mj. urychlit proces stárnutí. Účinné látky obsažené v Moringě pomáhají předcházet zánětům. Vědecké výzkumy prokázaly, že tato rostlina pomáhá snižovat množství prozánětlivých cytokinů. Studie na zvířecích modelech prokázaly, že extrakt získaný z listů této rostliny může podporovat fungování imunitního systému. Imunomodulační vlastnosti souvisí se zvýšením počtu bílých krvinek. Cenné aktivní složky pomáhají udržovat dobrý stav vlasů. Olej získaný z rostliny pomáhá regenerovat poškozené konečky vlasů a podporuje zpevnění pramenů.

Proč se keratin používá?

Keratin je nejdůležitější složkou vlasů a nehtů, jehož hlavní tvorba probíhá ve vlasových folikulech. Jde o bílkovinu, jejíž nízká hladina v těle má za následek lámavost vlasů a štěpení nehtů. Keratin se navíc vyrábí synteticky a je součástí mnoha druhů kosmetiky určené pro péči o vlasy a nehty. Keratin je hlavní složkou vlasového stvolu. Keratinová vlákna se vzájemně spojují a vytvářejí sulfidové vazby, díky nimž jsou vlasy pevnější a pružnější. Keratin navíc posiluje vlasové folikuly, takže prameny vlasů jsou hladší a přirozenější.

Je extrakt z řepky účinný?

Extrakt z řepky je oblíbenou složkou kosmetiky, zejména té, která je určena k péči o vlasy. Často se používá jako levnější náhrada olivového oleje. Lze jej použít k olejování, tedy potírání vlasů olejem několik hodin před mytím. Může být také použit jako přísada do masky nebo masážního séra na pokožku hlavy. Extrakt z řepky hydratuje a vyživuje vlasy zevnitř. Působí regeneračně a zlepšuje stav cibulí. Podporuje boj proti lupům tím, že vyživuje a zvlhčuje epidermis. Zlepšuje také celkový stav účesu, zpevňuje prameny a dodává lesk.

Pomáhá posilovat a vyživovat vlasy!Pomáhá posilovat a vyživovat vlasy!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.yes-lashes.cz

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Yes Lashes je kondicionér, který se prodává pouze na www.yes-lashes.cz. V jiných obchodech nebyl nikdy nabízen, protože výrobce chce zajistit, aby zákazníci kupovali originální a bezpečný výrobek. Rozšíření prodeje by mohlo přispět k vytvoření náhražek.

Ano Řasy by se měly používat v souladu s doporučeními uvedenými v příbalovém letáku. Zde zjistíme, jaká dávka tohoto kondicionéru je vhodná a jak často by se měl během dne používat. Tato pravidla bychom měli dodržovat, pokud chceme rychle vidět výsledky.

Akce na nákup Yes Lashes jsou k dispozici pouze na www.yes-lashes.cz – toto je webová stránka výrobce a jediné místo, kde se prodává originální produkt. Tyto slevy je dobré rychle využít, protože levnější produkty se rychle vyprodají.

Kondicionér Yes Lashes se snažte uchovávat na chladném, tmavém a suchém místě – máte tak jistotu, že si své vlastnosti zachová po dlouhou dobu. Také by neměl být ponechán tam, kde k němu mají přístup děti.

5 KOMENTÁŘE

 1. Yes Lashes doporučuji, protože jsem po takovém kondicionéru dlouho sháněla a mohu upřímně říct, že jsem opravdu spokojená 😉 Tento produkt nezpůsobuje žádné vedlejší účinky – a pro mě je to jedinečná situace, protože jsem obvykle velmi alergický na takové přípravky. Před nákupem doporučuji přečíst si skutečné a pozitivní názory specialistů a uživatelů na fóru. Právě jsem zjistila, že Yes Lashes zaručuje velmi dobré výsledky a obsahuje pouze přírodní složky. Na stránkách výrobce si můžete ověřit, co to je a kolik to stojí. Tento produkt samozřejmě doporučuji především ženám, protože muži jako by se o vzhled svých řas moc nestarali 😆 Účinek Yes Lashes hodnotím 10/10 – řasy se mi během krátké doby mnohem prodloužily a zhoustly. Teď prostě vypadají moc dobře a konečně se ani nemusím nalíčit – vypadám trochu jako na řasence 😉 Tady se samozřejmě musí každý rozhodnout sám – ale dle mého názoru výrobce Yes Lashes web nabízí produkt, jehož účinky si oblíbíte každá z dam 😉 Doporučuji, zdravím a samozřejmě přeji vše nejlepší.

 2. Můj názor na Yes Lashes, funguje a jaké je složení? No jasně, že to funguje – je to velmi dobrý kondicionér, který ve skutečnosti poskytuje účinky, které poskytovat má 😉 Zpočátku jsem nebyla přesvědčená, zda to má smysl – jestli se opravdu vyplatí takový přípravek používat a utrácet za něj peníze ? No, ukázalo se, že to stálo za to 😀 Dříve jsem vlastně utratila majlant za různé druhy ošetření a prodlužování řas – a teď moje přirozené chloupky vypadají prostě skvěle 😉 Yes Lashes z celého srdce doporučuji a s pozdravem všem.

  • Přesně tak – taky se divím, že tak málo lidí vůbec ví o existenci Yes Lashes 😀 S tímto kondicionérem jsem opravdu moc spokojená a taky jsem úplně přestala chodit na prodlužování řas 😉 Nevím, proč jsem nebyla. t toto všechno dříve nezajímalo. Ženy si ani neuvědomují, že existují velmi účinné a zcela přírodní kondicionéry, které se dají používat i velmi dlouho 😉 Vždycky jsem měla velmi tenké a slabé řasy a teď tomu někdy nemůžu uvěřit, když se podívám dovnitř. zrcadlo 😀 Yes Lashes doporučuji z celého srdce a s pozdravem 😊

 3. Yes Lashes funguje velmi dobře a je to nejlepší kondicionér na řasy, jaký jsem kdy použila – a už jsem ho spotřebovala docela dost 😉 Tento typ produktů mám moc ráda, protože také ráda dobře vypadám a nestydím se za to 😀 Koupit Yes Řasy a uvidíte, že v dnešní době se o sebe dokážete postarat opravdu velmi snadno 😉 S pozdravem!

 4. Yes Lashes jsem dostala jako dárek od kamarádky a myslím, že jí za to nikdy nepřestanu být vděčná 😉 Ten kondicionér je geniální – prostě 😀 Moje řasy nikdy nebyly tak husté, dlouhé a zdravé – vypadají skvěle a dělá mi to cítím se ze sebe skvěle Velmi dobře. Doporučuji a zdravím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno