LeSkinic – lékárně – cena – recenze – diskuze – zkušenosti – Dr max

0
Rate this post

Příroda , příroda, příroda5️⃣ Wellness “u nás”6️⃣ Nové pokyny ve velkoleposti, od antimikrobiálního zboží po domácí ošetření Od zcela nové konvergence mezi recenze zdravím a blahobytem k mnohem LeSkinic většímu zaměření na přírodu, imunitu a „domácí pohodu“ k blahobytu zvýšením jeho hranic na kdysi tabuizované body, jako je styk, hotovost cena a smrt.

\Panel na nedávném Global Wellness Summit (8.-11. listopadu) svedl diskuze dohromady jednoho z nejlepších novinářů a prognostiků z dlouhodobého hlediska (všechny konzultanty v oblasti wellness), aby LeSkinic diskutovali o tom, jak pandemie otřásá „myšlenkou blahobytu“ a co předpovídají. budou masivní lékárně wellness trendy pro rok 2021.

LeSkinic – recenze – forum – výsledky – diskuze

Byl to široký a provokativní dialog (organizovaný Beth McGroarty, GWS, VP, výzkum) s řadou spalujících témat shrnutých diskuze LeSkinic recenze právě zde.

Panel: Sandra Ballentine, editor, WCecelia Girr, hlavní stratég společnosti Backslash, kulturní zpravodajské jednotky dodávané společností TBWA \ WorldwideElaine Glusac, Travel Columnist, The New York TimesClaire McCormack, Content + Thought Leadership, Indie Beauty Media Group / Beauty IndependentSarah Miller, ambasadorka luxusních modelů, Wall Street JournalJessica Smith, marketingová konzultantka na volné noze pro wellness a beauty trendy;

LS: Global N 6 wellness trendů recenze pro rok 2021 1) Nová konvergence mezi blahobytem a blahobytem

LeSkinic - recenze - forum - výsledky - diskuze

Panel zmínil, jak COVID-19 nemilosrdně obrátil pozornost výsledky LeSkinic forum k důležitosti preventivních přístupů k životnímu stylu a způsobu, jakým bude naše budoucí přežití záviset na novém propojení mezi blahobytem a péčí o blahobyt.

Jak poznamenal Ballentine, pandemie poskytla bolestivý a nezpochybnitelný důkaz, že „musíme přesunout náš zdravotnický systém od využívání nemocí a nasměrovat jej směrem k prevenci“, což diskuze předpovídá, že uvidíme směs praktických a standardních léků napříč skupinová a liniová ekonomika, přičemž telemedicína (a tele-wellness) se podílí na metodě, která je potřebnější.

Girr předpověděl, že zatímco zdravotní péče forum byla poněkud sterilní a „pohoda se ukázala jako skvělé dítě“, z dlouhodobého hlediska je to bezprecedentní sbližování, místo progresivní a nové módy, které spolu symbioticky mísí pohodu výsledky a pohodu“ proměna v mezinárodní kulturu North Star.“

Argumentoval, že zbrusu nové integrace budou prezentovat zdravotní péči s příjemnými a aspiračními kvalitami blahobytu, zatímco blahobyt bude stále více dosahovat vědecky podložené důvěryhodnosti lékařského byznysu a herci a typy, které to předvádějí (a už se to děje)” mohou vyhrát masivní.” 2)

LeSkinic – kde koupit – Heureka – v lékárně – Dr Max – zda webu výrobce?

Posílit imunitní systém Ballentine předpověděl, že posilování imunitního kde koupit systému (a budování tělesné síly) bude v roce 2021 vážným wellness trendem ve všech oblastech, od jídla přes doplňky stravy až po LeSkinic vzdělávací kurzy.

“Uvidíme více personalizovaných imunitních hacků, využívajících genetické testování a biohacking… k určení, které imunitní terapie jsou nejvhodnější heureka pro váš systém a stav věcí.”

LeSkinic - kde koupit - Heureka - v lékárně - Dr Max - zda webu výrobce

Když se jedinci znovu cítí pohodlně při práci s tělem, řekl, že by mohlo existovat více terapií na zlepšení imunity a hojení síly a že by se mohlo mnohem více zaměřit na pohodu střev a náš mikrobiom. pokud jde o imunitu a LeSkinic výkon mozku.

3) Skvělé „netabu“: pohoda se změní ve skutečnou v lékárně se sexem, penězi a umíráním Panel diskutoval o tom, jak přecházíme z wellness byznysu striktně zaměřeného na „vypadat a cítit se dobře“ na, jak řekl Girr, „obrovské a seismické kulturní tabu, které se hroutí“, přičemž wellness radikálně zvyšuje své hranice na nebezpečnější“ kulturní bolesti-body … a opravdu zásadní problémy”, podobně jako sex, peníze a smrt, body, které “mají mnohem větší vliv na naše zdraví než každodenní marnosti blahobytu”.

Uvidíme tedy vše od vzestupu nejnovějších zdravějších praktik na konci života, jako jsou duly smrti, až po získání skutečných peněz pomocí nových peněžních / wellness léčebných přístupů.

McCormack akceptoval a diskutoval o mnoha metodách, dr max jak sexuální pohoda a reprodukční zdraví žen explodují v roce 2021: s tolika dámami, které se cítí zapomenuty lékařským systémem a „trpí v tichosti“.

LeSkinic – prodej – objednat – cena – hodnocení

Proslavil se tím, že výrobci sexuálního zdraví zaznamenali obrovský nárůst hrubých tržeb (300-400 %) prostřednictvím bloku.

A kromě sexuálního potěšení předpověděl, že v roce 202 posílí investice do femtech a alternativní způsoby řešení potřeb ženské pohody: ať už to byly trenažéry pánevního dna, doplňky stravy, premenopauzální a prodej LeSkinic cena postmenopauzální možnosti nebo ženy, které uvítaly tablet a hledali různé druhy antikoncepce.

LeSkinic - prodej - objednat - cena - hodnocení

Porota se shodla: nové bohatství, které ničí tabu, se stane srdcem a jak zmínil Girr, bude to „jedna z největších cena příležitostí na světě“. 4) Příroda, příroda, příroda Odborníci se všichni shodli, že v éře izolace a sociálního distancování (a s modelovým novým vědomím, že ničení okolí podnítilo COVID-19), že přírodě a divoké přírodě prodej je připisována hluboká nová hodnota jako léčení.

Glusac definoval, jak je toto dominantní vzorec ve wellness cestování: „Bohužel, zatímco cestování jsme dočasně zavrhli odkaz na jiné jedince (jeden z divů cestování) a že spojení mezi lidmi se mění s hodnocení LeSkinic objednat odkazem na přírodu, která poskytuje léčení a luxus v pandemii.

Proslavil, že pomalé, objednat člověkem poháněné cesty (cyklistika, horolezectví, chůze, pádlování) rychle rostou, nejen proto, že jsou prožitky pohody, ale v důsledku jsou také přirozeně vzdálené společenské hodnocení aktivity.

LeSkinic – zkušenosti – dávkování – složení – jak to funguje?

Dále řekl, že by mohlo dojít k výraznému nárůstu zájmu o udržitelné cestování a v rámci nového konceptu, který to všechno bere navíc, o regenerační zkušenosti cestu, která nejenže snižuje vaši uhlíkovou stopu, ale skutečně nabízí lepší prostředky než to, jak tě mám. někdy nalezen.

  • Miller definoval, že více lidí se nyní dávkování LeSkinic zkušenosti trvale probudilo k faktu, že způsob, jakým „my jako lidský druh spolupracujeme s různými druhy (a napadáme jejich čisté prostředí), způsobil naši osobní nemoc.
  • “ A s tímto bezprecedentním vědomím toho, jak udržitelnost souvisí s lidským blahobytem, si představuje každou maličkost od mnohem efektivnější vlny veganské a rostlinné výživy po tolik různých iniciativ v oblasti recyklace uhlíku, výsadby stromů a korálových útesů.

Domácí pohoda Skupina se shodla, že trend dramaticky zesílený COVID-19 přináší do našich domů všechny druhy pohody, dávkování od nejjednodušších stávek až po nejmodernější technologie.

LeSkinic - zkušenosti - dávkování - složení - jak to funguje

McCormack poznamenal: “V našich domovech trávíme mnohem více času, takže firmy se nám snaží pomoci optimalizovat tuto oblast… významně jako wellness pobyt,” a poznamenal, že dostává tolik návrhů “rezidenčního wellness”, jako jsou ty současné, spuštění nové čističky a jak to funguje LeSkinic složení zvlhčovače vzduchu.

Miller se proslavil tím, že cíl „domácí pohody“ může být tak snadný jako objevování způsobů, jak se jak to funguje nasytit ve jak používat složení velmi malých bytech, s nezbytnou věcí pro kvalitu vzduchu: rozloučení s utěsněným, klimatizovaným domem s otevíracími okny, spotřebou ven. a skutečně pociťujte ten povzbuzující vzduch jako „velmi základní potěšení a cz chování, které mění… co je to pohoda“.

Souhrn

Smith zmínil, přípravek že architektura blahobytu se bude zlepšovat a účinky vyvíjet, přičemž se dokončuje důležitá práce na tom, jak názory zastavěné okolí a naše komunity ovlivňují naše pouziti dlouhodobé zdraví, a citoval průkopnický výzkum Centric Lab, neurovědecké laboratoře zkoumající celou organickou prodejna reakci, kterou máme na konkrétní okolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno