Tento web už je jen archiv. Sledujte digitalnisvobody.cz

Předávání cen BIG BROTHER AWARDS 2012 proběhne již tuto středu

14. 1. 2013 | 13:16

Zajímá Vás, kdo je největším šmírákem České Republiky pro rok 2012?

 

Již osmý ročník předávání cen Big Brother Awards proběhne 16. ledna 2013 od 20:00 v prostorách pražského kina Atlas. Udílení cen pro největší slídily bude mít i letos formu zábavné multimediální show, kterou moderuje Lejla Abbasová. Hudebního doprovodu se zhostí Bonus – vítěz hudební ceny Apollo 2011.

Soutěž Big Brother Awards se koná ve dvaceti zemích světa a má za cíl zábavnou, ale dostatečně naléhavou formou upozornit na fakt, že naše právo na soukromí je stále ve větším ohrožení. V České republice je soutěž pořádána nevládní organizací Iuridicum Remedium, která se ve svých kampaních zasazuje mimo jiné za anonymní cestování veřejnou dopravou, za zrušení centrálních zdravotních registrů nebo za zrušení plošného sledování elektronických komunikací.

Ceny Big Brother Awards jsou udělovány každoročně v osmi kategoriích. Vítěze z nominací zaslaných veřejností vždy vybírá odborná porota.

Mezi letošními nominovanými se ocitlo např. OSN, Rusko, sKarta nebo Google a Facebook. Kdo z nich nominaci nakonec promění v cenu a odnese si sošku Velkého Bratra?

To se dozvíme 16. ledna ve 20:00 v prostorách kina Atlas.
 

Kdo jsme

  • Tento web provozuje iure, neziskovka zabývající se ochranou občanských svobod.
     

Logo IuRe


 

Naše další weby

bba web

IuRe je členem

Internet Defense League