Tento web už je jen archiv. Sledujte digitalnisvobody.cz

Podpořte nás

Nevládní organizace „watchdog“ typu shání peníze obtížně. Pokud považujete naši činnost za veřejnou službu prospěšnou i Vám, „předplaťte si ji“. Jakoukoli podporu uvítáme a bude pro nás kromě finanční pomoci i motivací v další práci.

Možnosti podpory:

  1. Věcným darem: uvítáme, pokud nám poskytnete materiální dar, který užijeme pro chod našeho sdružení (kancelářská technika, potřeby, prostory, apod.).
  2. Peněžitým darem: svůj finanční příspěvek nám prosíme posílejte buď v hotovosti složenkou na adresu kanceláře organizace, nebo přímo na náš sbírkový bankovní účet 2200515622/2010 (Fio banka). Pro platební styk v EUR s bankami v SR je číslo účtu 2200515622/8330, pro jiné měny a mezinárodní platby: BIC/SWIFT bankovní kód FIOBCZPPXXX, IBAN: CZ1020100000002200515622. Pokud se rozhodnete zaslat dar pomocí složenky typu A (hotovost na účet) a budete si přát následně zaslat potvrzení o daru, uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno (bez diakritiky) a ozvěte se nám na e-mail. (V bankovním výpisu je odesílatelem platby Česká pošta, a. s., nemáme proto možnost vás jinak identifikovat).

Rádi Vám vystavíme potvrzení pro daňové účely a můžete si zvolit konkrétní projekt, na který budete chtít přispět.
Můžete využít také PayPal, náš PayPal e-mail je donate@iure.org. Jako typ platby zvolte prosím "Goods and Services" (Zboží a služby).

Nově je možné pro zaslání daru využít také službu Darujme.cz.

Každá částka se počítá a my jsme za ni rádi. Z daní je však možné odečíst pouze částky nad 1000 Kč. Pro tuto příležitost vám na vyžádání rádi vystavíme potvrzení.

 

Kdo jsme

  • Tento web provozuje iure, neziskovka zabývající se ochranou občanských svobod.
     

Logo IuRe


 

Naše další weby

bba web

IuRe je členem

Internet Defense League