Tento web už je jen archiv. Sledujte digitalnisvobody.cz

Ceny pro největší slídily se budou udílet 16. 1. v BIO OKO. Vstupenky pořídíte snadno přes HitHit.com nebo si o ně zasoutěžte!

30. 12. 2013 | 18:16

BBA panákNejvětší slídilové za rok 2013 budou vyhlášení již 16. ledna 2014 (čtvrtek) v BIO OKO od 18:30 hodin. Slavnostní udílení 7 anitcen a jedné ceny pozitivní letos uvádí Martin Sedláček, Josef Rosen, Jitka Říčařová a jejich loutkohra..

Letos máte jedinečnou možnost pořídit si vstupenky na portálu HitHit.com a podpořit tak již devátý ročník Cen Velkého bratra.  Můžete si vybrat z velké nabídky odměn, mezi které patří kromě vstupenek například taška Velkého bratra, flash disk Velkého bratra (4GB), tričko Velkého bratra (pánský i dámský střih, různé velikosti a barvy, biobavlna, fair trade), unikátní karbonová protiskimmingová peněženka Sphere Wallet (www.spherewallets.com), sada oblíbených vtipných samolepek Velkého bratra a pohledů.

Z nabídky si vyberou i firmy, kterým nabízíme možnost umístit na akci v prostorách kina svůj banner (např. logo atp.) a další propagaci v našich materiálech.

 

Soutěž o volné vstupenky

Od dnešního dne můžete také soutěžit o 2 volné vstupy (ve 3 kolech, tzn. 6 vstupů) na slavnostní udílení Big Brother Awards. Stačí se zúčastnit jednoho ze tří soutěžních kol (1. kolo - 30. 12. 2014; 2. kolo 2. 1. 2014; 3. kolo 6. 1. 2014) a odpovědět správně na soutěžní otázku, která se liší v každém kole. Správnou odpověď nám spolu se svým jménem a příjmením zaslat na e-mail iure@iure.org (v předmětu uveďte "soutěž 1. kolo", či "soutěž 2. kolo" atd.). Vaše jméno a příjmení bude použito na guest listu pro účely vyzvednutí vstupenky. Správná odpověď, která dorazí na náš e-mail v pořadí jako 9. (devátá, podle 9. ročníku pořádání cen), bude odměněna dvěma volnými vstupy.

Pravidla soutěže:
1) Správnou odpověď zašlete na e-mail iure@iure.org.
2) Výhercem se stává v každém kole ten, kdo zašle správnou odpověď jako 9. v pořadí.
3) Výherce kontaktujeme e-mailem a jeho osobní údaje nepoužijeme k ničemu jinému, než k zaslání gratulace a instrukcí k převzetí výhry.

Soutěžní otázky budou vyhlašovány na našem webu v této aktualitě, na našem profilu na Facebooku a na našem Twitteru.

1. soutěžní otázka zní:

Kde se v ČR konal 1. ročník udílení Cen Velkého bratra?

2. soutěžní otázka zní:

Jak vysoká pokuta byla udělena MPSV po námi iniciované kontrole sKarty?

 

3. soutěžní otázka zní:

Na jakém našem webu můžete mapovat kamery ve veřejném prostoru?

 

Kdo jsme

  • Tento web provozuje iure, neziskovka zabývající se ochranou občanských svobod.
     

Logo IuRe


 

Naše další weby

bba web

IuRe je členem

Internet Defense League